Náš příběh

Kdo jsme?

Jsme tři Ženy. Každá jiná. A přesto nás spojuje jedna věc. Je to  tato myšlenka: 

Jsem jaká jsem, mám se ráda a věřím v život.

Přizvaly jsme toto poselství do našich životů a vše se začalo měnit – naštěstí k lepšímu. Přijaly jsme samy sebe takové, jaké doopravdy jsme. I s našimi strachy, nedokonalostmi, emočními turbulencemi a nejistou budoucností. Přivítaly jsme všechny aspekty života i nás samých. I těch, o kterých jsme si často myslely, že jsou nanic.

Jsme na cestě, cíl je ještě v nedohlednu, ale tak je to v naprostém pořádku. Došlo nám totiž, že právě ta cesta, je to nejlepší, co nás mohlo potkat. 

A že nám toto uvědomění trvalo…

Vítej Vědomá Ženo!

Kdo je Lenka ?

Specializuji se na jógu, meditace, relaxace, tance i energii těla. Prostě cestu k sobě pohybem. Skrz otázky k tělu: “jak to mám nyní já a jak to chci mít”. Mou vášní jsou: spojení se se svým tělem, prožitkové cesty do sebe, posilovat vnitřní klid, lásku a pohodu. Ráda pomáhám ženám najít řešení na cestě životem, otevírat vnitřní brány a dveře, vnímat překážky jako krok k osobnímu růstu a vědomí. A to vše s dokonalou úctou k sobě a svému tělu. Cesta, kterou nabízím je prověřena mým životem.

Kdo je Lucka ?

Specializuji se na změny v osobním životě i kariéře a jak je vnímat, přijímat a přežít v lehkosti a vnitřní spokojeností a díky tomu pomáhám ženám, dívkám s překonáním vnitřního strachu, nízkého sebevědomí a s velkou láskou k sobě.

Kdo je Jana ?

Toužím probudit ve všech ženách uvědomění si vlastní hodnoty a sebelásky. Dodat jim odvahu více si důvěřovat a být k sobě laskavější. Vytvořit společně prostor pro růst vnitřní ženské síly a pochopit, že péče o sebe samotnou je vždy na prvním místě.