Ahoj Ženo !

girls, woman, blowing

Vítám tě. Tebe i tu druhou. Cože, ty nevíš, o kom mluvím? Ty ji neslyšíš? Buší na vrata tvé pozornosti … Je to tvá vnitřní vědomá Žena.

Jsi s ní ve spojení? Využíváš naplno jejího daru? Ještě toto tajemství neznáš?

No, jestli to nebude tím, že se ženeš naprosto šílenou rychlostí ve svém vlastním tobogánu úkolů, povinností a cizích očekávání.     Pryč od sebe sama. Svých emocí, strachů, pochybností, ale tím pádem i od radostí a naplnění.

Každý den se setkáváš s obrovským množstvím podnětů, které bojují o tvou pozornost. To, na co se rozhodneš zaměřit, poukazuje na to…. 

woman, girl, freedom

CO OD SVÉHO ŽIVOTA DOOPRAVDY CHCEŠ ! 

Když si zvolíš štěstí, jako svůj životní záměr, pak uvidíš všechno, co odpovídá tvé volbě. Začneš si všímat kolik dobra, laskavosti a ohleduplnosti na světě je.

 Věř, že si vždy najdeš důkaz, potvrzující tvůj vlastní úsudek, který si uděláš o sobě, ostatních i o světě.

Všem se nám stává, že se ocitáme ve vleku špatných nálad, nebo se cítíme bez energie, tak nějak nešťastni a vyčerpaní. Pokud si to uvědomíš, zastav se a zamysli se, kam upíráš svou nevědomou pozornost. 

Sklízíš, co jsi zasela!

seed head, grass, plant

V našem světě platí zásadní princip rezonance, což znamená staré známé: Sklízíš, co jsi zasela. Kam svou pozornost upřeš, to se posílí, a nakonec projeví také ve tvé realitě. Kam míří tvá pozornost, tam směřuje tvá energie a tam se objeví i výsledky. Platí to ve všech směrech života. Je jedno, jestli je to práce, vztah nebo životní styl.

Pokud zjistíš, že se cítíš špatně, tak to neznamená, že je špatný svět okolo tebe, ale že se stále zaměřuješ na něco, co není pozitivní. Pokud si to uvědomíš, můžeš to změnit! 

Už jen toto zvědomení přinese do tvého života okamžitou změnu. A pokud po tom opravdu toužíš, tak vítej, jsi na správné cestě. Udělej vědomé rozhodnutí. Rozhodni se včas!

Který pohled na svět přinese tobě i ostatním více štěstí a spokojenosti?

 Pokud máš pocit, že to je sice moc pěkná rada, ale zatím nevidíš cestu, jak ji přijmout do svého života, tak zaplaš své obavy. Změna je možná vždy. Zatím bude stačit otevřít se této myšlence:

moon, light, night

Žiji v přátelském Vesmíru, který je plný dobra.

Probuď se do nového života, přijmi dary své vnitřní ženy s otevřenou náručí a po malých krůčcích buduj svou vlastní cestu k naplněnému životu. Uvědom si, že už teď jsi dokonalá, není potřeba dělat žádné radikální změny. 

Nepotřebuješ mít dokonalé vnější okolnosti, abys mohla žít v radosti!

Buď k sobě laskavá, natlač na sebe. Vše přijde postupně a stane se tvou součástí.

„Až příliš často máme pocit, že nežijeme svůj život naplno, protože naplno nevyužíváme dary, které jsme dostali do vínku. Pokud chcete prožít svůj život skutečně naplno, pokud chcete být svobodní, musíte si napřed uvědomit, že svobodní nejste, a zjistit, co vám brání v tom, abyste svobodní byli.“    Elle Lunová

Máš právo být tak šťastná, jak si to jen umíš představit. Na světě i ve tvém nitru je neomezený zdroj radosti. Stačí se jen na okamžik zastavit a UVĚDOMIT si to! Je mnoho způsobů, jak se spojit se svou vnitřní ženou a jak se nakonec tou vědomou ženou stát úplně. Vítej na cestě, na které ale nejsi sama.

 

Sleduj naše stránky Tajemství vědomé ženy a odhalíme ti více….

Jsme v tom spolu.

twins, girls, girl

Jana

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *