Jóga pro TEBE

 

 

 

 

Pojď naslouchat svému tělu, má ti toho tolik co říct.

Pro koho jóga je

Co z toho budeš mít?

Jak bude setkání probíhat?

Moje specializace není pro

Reference

Individuální jóga on-line

Som veľmi rada že som našla super učiteľku ktorá dáva hodiny jogy online. Stretávame sa 2 x do týždňa. Lenka mi vie všetky cviky krásne vysvetliť takže nemám problém odcvičiť aj ťažšie pozície. Počas cvičenia na mňa dáva pozor a vždy keď robím niečo nesprávne tak ma na to upozorní. Vidno že joga je jej srdcovka a toto sa premieta aj do nášho spoločného cvičenia. Niekedy neviem ako tá hodina a pol ubehne. Je veľký motivátor. Cvičím už 3  mesiace a cítim sa čoraz lepšie. Už si nepripadám taká stuhnutá ale som pekne ponaťahovaná a uvolnená. Pozície mi idú čoraz lepšie a vždy sa teším na to čo nového ma naučí. Na konci každej jogy mi urobí Lenka ešte vedenú meditáciu. Krásne predýchame celé telo a v meditácii sa vždy  zameria na oblasť života, ktorá ma momentálne trápi najviac . Pri Lenke sa dokážem dokonale uvoľniť takže meditácia je po joge taká čerešnička na torte. Veľmi si ju užívam.

Slávka, účetní

Skupinová jóga

Jóga s Lenkou je obohacují a plná nových poznatků. Užívám si relaxaci před i po józe. Naučila jsem se správně dýchat a meditovat. Děkuji moc za hodiny s tebou, plné nových poznatků a relaxace. 

Nikol

Mám nyní radost z pohybu, zvědomování si správného držení těla v asanách a zlepšení techniky provedení díky Lenčinému vedení. Mám moc ráda relaxaci. Mé tělo mě méně bolí. Lenka je určitě člověk na svém místě, dělá jógu s láskou. Není to jen další člověk, který prošel „kurzem“ ale Lenka jógou žije. 

Aneta

Hodiny jógy s Lenkou jsou příjemné, nabíjecí, uvolňující 🙂 a inspirativní …Získala jsem nějakou pravidelnost v každodenním shonu 😉 Lenka je příjemná a vnímána lektorka. Vítám posilování prvky, i to, že hledá alternativy cviků podle schopností každého cvičence. Dokáže povzbudit, ale do výkonu nenutí. A hlavně je na ní vidět, že jóga a pravidelné cvičení je pro ni důležité. O to víc je cvičení s ní autentické.

Kristina

Cena

OBJEDNÁVKA JÓGY:

Kdo je Lenka ?

Specializuji se na jógu, meditace, relaxaci, kraniosakrální biodynamiku, tance i energii těla. Prostě cestu k sobě pohybem. Skrz otázky k tělu: “jak to mám nyní já a jak to chci mít”. Mou vášní jsou: spojení se se svým tělem, prožitkové cesty do sebe, posilovat vnitřní klid, lásku a pohodu. Ráda pomáhám ženám najít řešení na cestě životem, otevírat vnitřní brány a dveře, vnímat překážky jako krok k osobnímu růstu a vědomí. A to vše s dokonalou úctou k sobě a svému tělu. Cesta, kterou nabízím je prověřena mým životem.