Osobní péče s Lenkou
JEN PRO TEBE

Věnuj si lázně pro tělo a duši na 4 týdny.

Začneš si srovnávat život podle svého. Zjistíš, co chceš a co ti dělá dobře. Uvolníš, protáhneš a posílíš si tělo. Hluboce se naladíš na sebe a budeš to opět TY.

mandala, decorative, line art

MÁM pro TEBE řešení

Půjdu s tebou cestou, kde budeš více v pohodě a uvolněná. 

Při tom zpevníš celé své tělo a dostaneš se do hloubky sebe.

Budu tvou oporou a průvodkyní.

Za 4 týdny se začneš cítit více sama sebou. Dostaneš se hluboce k sobě. Posílíš tělo, zlepšíš si fyzičku, protáhneš veškeré napnuté části těla a prostě se úplně uvolníš. Dotkneme se i práce s tvou bolestí a trápením. 

A to díky hlubinné terapie. Jako královna budeš sedět na svém trůnu a uvidíš své hranice.

 

Co tě konkrétně čeká?

1.týden

Zahájíme 30minutovou konzultací a nastavíme si tvůj cíl a přání. Poté se pustíme do cvičení jógy a meditace pro uvolnění.

2.týden

Zahájíme 30minutovou konzultací, jak na tom aktuálně jsi a co vše potřebuješ. Poté si protáhneme tělo.

3.týden

Začneme jemnou jogou a protažením. Poté dáme prostor hlubinné terapii na tvé téma. Na tvou největší bolístku, kterou bys ráda už konečně propustila. A místo toho si dala například radost. Vše bude probíhat on-line. Zde si najdeš doma klidné místo, kde tě nikdo nebude rušit. Nejdříve probereme tvé bolavé a poté se ihned pustíme k příčině. Při této technice ležíš nebo sedíš tak, aby ti bylo příjemně. Máš zavřené oči a my jdeme spolu cestou necestou vyléčit potřebné ve tvé mysli.

4.týden

Zde bude následovat 30minutová supervize tvého naladění a potřeb. Čeká tě i 75 minut jógy.

5.týden

Závěrečná konzultace 60 minut. Shrnutí celé péče. Rady a tipy pro další kroky.

Budeme ve spojení v naplánované dny. Vždy si připravíš otázky, které tě zajímají a na co potřebuješ odpověď.

Co získáš v péči navíc?

Techniky, které přijdou s tvojí potřebou. A určitě jich
bude hodně. 

Rady a tipy.

Reference

Joga a meditace

Som veľmi rada že som našla super učitelku, ktorá dáva hodiny jogy on-line.

Lenka mi vie všetky cviky krásne vysvetliť. Počas cvičenia na mňa dáva pozor a vždy keď robím niečo nesprávne, tak ma na to upozorní. Vidno že joga je jej srdcovka a toto sa premieta aj do nášho spoločného cvičenia. Niekedy neviem ako tá hodina a pol ubehne. Je veľký motivátor.  Pozície mi idú čoraz lepšie a vždy sa teším na to čo nového ma naučí. Na konci predýchame celé telo a v meditácii sa vždy  zameria na oblasť života, ktorá ma momentálne trápi najviac . Pri Lenke sa dokážem dokonale uvoľniť takže meditácia je po joge taká čerešnička na torte. Veľmi si ju užívam.

Slávka

Kraniosakrální biodynamická terapie

Před počátkem kraniosakrálního biodynamického ošetření jsem se cítila vyčerpaná, v napětí a plná negativních pocitů. Dokonalé prostředí ve mně navodilo pocit důvěry a bezpečí. Rozhovor před i po ošetření mi dal odpovědi na mé niterné otázky a pochybnosti. A samotný průběh ošetření mě naprosto uvolnil, jak po emoční, tak po tělesné stránce. Myslím, že právě toto naprosto dokonalé uvolnění napomohlo tomu, že jsem se cítila naprosto báječně nejen bezprostředně po dokončení, ale ještě dlouho poté. A s každou další návštěvou byly výsledky ještě lepší a citelnější. Nikde se nedokážu tak uvolnit, zklidnit a odpočinout, jako na kraniosakrální biodynamické masáži.

Jana

Hlubinná terapie duše


Terapie duše je tak hluboký přístup k osobním problémům, že jsem to až nečekala. Ale výsledky jsou patrné již po jednom sezení. Můj problém se vyřešil opravdu hned na poprvé. Což je naprosto úžasné. Velice se mi ulevilo a úleva přetrvává již delší dobu. Proměna mého stavu je patrná, za což velice děkuji.  Před terapií jsem padala pod tíhou problému, který nebylo v mé moci vyřešit. Ale tato terapie dokáže i to, co se zdá nemožné. Dokonce i narovnat vztahy s již zesnulými osobami. Lenku a její péči bych doporučila každému, kdo potřebuje citlivou, jemnou a intuitivní péči nejen o tělo, ale především o duši.

Zdenka

Jak bude setkání probíhat?

On-line setkání bude na ZOOM. Pošlu odkaz, na kterém se budeme potkávat. 

Naše pravidelná jóga a konzultace bude probíhat v domluvený termín, který si společně naplánujeme.

Naše případné osobní setkání bude v přírodním srubu v obci Kouřim.

Co je součástí 4 týdnů péče pro tebe?

O MĚ

Jmenuji se Lenka Miksová.

Specializuji se na jógu, meditace, relaxace, tance i energii těla. Prostě cestu k sobě pohybem. Skrz otázky k tělu: “jak to mám nyní já a jak to chci mít”. Mou vášní jsou: spojení se se svým tělem, prožitkové cesty do sebe, posilovat vnitřní klid, lásku a pohodu. 

Ráda pomáhám ženám najít řešení na cestě životem, otevírat vnitřní brány a dveře, vnímat překážky jako krok k osobnímu růstu a vědomí. A to vše s dokonalou úctou k sobě a svému tělu. Cesta, kterou nabízím je prověřena mým životem.

Jsem lektorka jógy.

Vedu klidové, pohybové, hlasité a tiché meditace.

Praktikuji krainosakrální biodynamické masáže

Provázím ženy Dechem života. 

Jsem koučka NLP techniky.

Čekají tě 4 báječné týdny plné

PROSTORU PRO TEBE, PÉČE, BEZPEČÍ, INFORMACÍ, PODPORY, TIPŮ, RAD I TECHNIKY

CENA PÉČE S LENKOU NA 4 TÝDNY

lázně pro tělo a duši

CENA 999 Kč