Novodobé Rituály

         Naučíme tě skrze rituály napojit na tvoje vnitřní já a objevíš nejpraktičtější, nejpřístupnější a nejhmatatelnější způsob, jak změnit svůj život.

Rituály jsou úkony, pomocí kterých se na Ducha napojíme a posílíme jej.

Jedná se o hluboce osobní praktiky, které záměrně oddělujeme od těch každodenních rutinních aktivit. Díky ritualizování rutinních činností umožňujeme mysli, aby se usídlila v těle. Máme tak příležitost ztišit se, opravdu cítit a soustředit se na naše vnitřní já, a to ve světě, který naši pozornost neustále odvádí jinam.

Rituál nám pomáhá vystoupit z rutiny všedního dne. Při rituálu jako bychom žili víc naplno, vstupujeme do kontaktu s realitou skrze všechny naše smysly, vědomě se otevíráme našim emocím, zapojujeme celou naši bytost a tím se nám otevírá hlubší část našeho já a my jako bychom se rozšířili.

Je to čas, kdy dáme sami sobě šanci uvědomit si, co chceme, co se děje. Je to vytvoření a uvolnění prostoru, ať už pro nové věci nebo pro opuštění a odpuštění těch starých.

S každým příchodem nového období můžeme přehodnotit, jak si v životě vedeme, a připomenout si, že pokud se chceme rozvíjet, musíme se neustále ptát samy sebe, jak se opravdu cítímeD

 

RITUAL v den ZIMNÍHO SLUNOVRATU

Posvátný prostor světla, meditace, prožitkový a léčivý slunovratový rituál

Pojďte s námi oslavit a prožít rituál Zimního Slunovratu

Zimní slunovrat je doba nejdelší noci a nejkratšího dne v roce. Doba ticha, zastavení se a oslava příchodu nových začátků.

Od tohoto dne Slunce začne znovu nabírat na své síle a jeho životodárná energie zesílí v našich životech. Tento slunovratový prožitkový rituál je vytvořen jako podpora transformace a zrození do Nové doby.


KDY: 21.12.2021 v 17hod 


KDE: Kouřim, penzion U Patrona na náměstí, Zlická 30


Za kolik: 450Kč/2,5hod/osoba


Co s sebou: pohodné oblečení, deku, osobní krystal

 

Rezervace na Rituál Zimního Slunovratu: