Ženské kruhy

Srdečně tě zveme na sérii ženských kruhů. Naše první setkání bude zaměřené na téma: 

*Najdi své vášně*

Blaho a styl života zaměřený na odreagování mají v posledních letech stále důležitější místo v lidském životě. Jedním z nich jsou ženské kruhy, které mají úžasný vliv na mysl (psychiku) i tělo.

Co to ženské kruhy jsou?

Jednoduše řečeno – jde o setkání žen v bezpečném prostoru, kde můžeme čerpat jedna od druhé. Můžeme sdílet bolestné i radostné chvilky. V kruhu se ženy často velice smějí a podporují. Někdy i pláčou, ale přesto jsou veselé a napojují se na své ženství.

Každý kruh má svá pravidla. Je důležité je následovat, aby prostor mohl a byl bezpečný a příjemný pro všechny zúčastněné. To, co je v kruhu, zůstane v kruhu.

Nabízíme Ti sérii ženských kruhů na různá témata, kde se budeme rozhodně bavit a zvědomovat si změnu na úrovni mentální, emocionální, fyzické i psychické. Můžeš se těšit na sdílení, tanec, meditace, cestu k sobě různými speciálními otázkami, malování mandal, tvoření talismanů a jiné.

Budeš mít také možnost získat podporu a inspiraci od ostatních žen. Slyšet některou z žen sdílet, jak jednala v podobné situaci, kterou některá jiná žena právě teď prožívá, může to být velmi obohacující a inspirující.

Co se naučíš?

Pro koho je kruh vhodný?

Kruh je vhodný pro každou ženu. Pokud máš chuť se uvolnit a zklidnit, chceš se začít poznávat, chceš se cítit dobře ve svém těle, nebo hledáš inspiraci ve svém životě, tak neváhej přijít.

Začínáme 20.11.2021 od 15 do 18hod

na Vyžlovce u Říčan, Skalská 333

CENA: 450 Kč/3hod

Co budeš potřebovat?

  • dlouhou kolovou sukni či šaty
  • oblíbenou deku či polštář
  • podložku

Daruj si čas a prostor.

Vydej se na cestu přijetí své jedinečnosti a objevení svých vášní.

Počet míst je omezen pouze na 12 žen, proto si své místo rezervuj včas přes formulář níže.

Prosíme o zaplacení částky předem na tento účet:

2902032553/2010

Kruh se koná při minimální účasti 5 žen.

V případě korony (zavření akcí) ti vrátíme peníze v plné výši.

Akce se koná dle aktuálně hygienických nařízení vlády.

Těšíme se na tebe!